• Logo - Dofinansowane Przez Unię Europejską
  • BIP
  • WCAG
  • XML
Nagłówek

Obwodnica Czarnowąs nagrodzona przez PZITB

FT5B6014.jpeg

Realizowana przez nas inwestycja: obwodnica Czarnowąsów otrzymała nagrodę II stopnia w konkursie Budowa Roku organizowanym corocznie przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne.

_MG_1060.jpeg

Przyznając nagrody sąd konkursowy brał pod uwagę jakość robót, organizację budowy i czas jej realizacji, rozwiązania techniczno-technologiczne procesu realizacji budowy, bezpieczeństwo pracy i ochronę zdrowia, przebieg i formę finansowania inwestycji, koszty realizacji obiektu budowlanego, rozwiązania formalno-prawne w procesie inwestycyjnym, udział inwestora w realizacji obiektu budowlanego, wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

_MG_1064.jpeg

To ogromna radość dla nas, że poza podnoszeniem bezpieczeństwa na drogach użytkowanych przez Was, nasza prace jest tak wysoko oceniana przez fachowców!

×

Wyszukaj w serwisie