• Logo - Dofinansowane Przez Unię Europejską
  • BIP
  • WCAG
  • XML
Nagłówek

pracownicy wydziału utrzymania

 

Telefon:

e-mail:

Pokój:

Naczelnik wydziału: Grzegorz Cebula

77 459 18 20

gcebula@zdw.opole.pl

14

(parter)

Bernarda Skrabka

77 459 18 16

bskrabka@zdw.opole.pl

15

(parter)

Piotr Urbaniak

77 459 18 17

purbaniak@zdw.opole.pl

14

(parter)

Izabela Kozubek

77 459 18 18

ikozubek@zdw.opole.pl

6

(parter)

Dorota Będkowska

77 459 18 19

dbedkowska@zdw.opole.pl

15

(parter)

Tomasz Matysek

77 459 18 22

tmatysek@zdw.opole.pl

14

(parter)

Justyna Szczepańczuk

77 459 18 24

jszczepanczuk@zdw.opole.pl

6

(parter)

Ewa Nachlik

77 459 18 31

enachlik@zdw.opole.pl

2

(parter)

×

Wyszukaj w serwisie