Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 463 Bierdzany-Zawadzkie
Dnia 2 września dokonano otwarcia drogi wojewódzkiej 463 na odcinku Bierdzany - Zawadzkie.



W skład przebudowy wchodziły:
- wzmocnienie konstrukcji drogi,
- budowa skrzyżowania z drogą powiatową,
- przebudowa przejazdu kolejowego,
- poszerzenie drogi
- położenie nowej nawierzchni.
Remont rozpoczęty był 24.06.2009 i kosztował 6,947 mln. zł.
Zakończony został w terminie oznaczonym w umowie.
Opublikował: Michał Dudek
Data publikacji: 04-09-2009 10:26
Data publikacji: 04-09-2009 10:26