Przejdź do treści strony

Zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej nr 463 w Ozimku

W związku z budową ronda w Ozimku konieczne jest zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej od ul. Hutniczej do ul. Kolejowej.

Planowany czas wyłączenia: od 24.06.2024 r. do 31.08.2024 r. 

ozimek objazd2.jpeg

Opublikował: Aleksandra Kowalska
Data publikacji: 21-06-2024 14:22
Modyfikował: Aleksandra Kowalska
Data modyfikacji: 21-06-2024 14:22