Zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej nr 463 w Ozimku
W związku z budową ronda w Ozimku konieczne jest zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej od ul. Hutniczej do ul. Kolejowej.
Planowany czas wyłączenia: od 24.06.2024 r. do 31.08.2024 r.

Opublikował: Aleksandra Kowalska
Data publikacji: 21-06-2024 14:22
Modyfikował: Aleksandra Kowalska
Data modyfikacji: 21-06-2024 14:22
Data publikacji: 21-06-2024 14:22
Modyfikował: Aleksandra Kowalska
Data modyfikacji: 21-06-2024 14:22