DW 463 Dylaki
Nie tracimy czasu i dobrej pogody! Od poniedziałku (22.07.2019) rozpoczniemy gruntowne prace przy budowie drogi wojewódzkiej 463 a przede wszystkim prace na mostach łukowych w Dylakach. Na mostach konieczne jest wykonanie żelbetowych płaszczy wzmacniających - w związku z tymi pracami konieczne jest zamknięcie drogi. Zaplanowany objazd obowiązywać będzie do końca listopada.

Opublikował: Arkadiusz Branicki
Data publikacji: 17-07-2019 11:15
Data publikacji: 17-07-2019 11:15