Kontakt i dojazd

NIP: 754-25-57-300
Regon: 000126528

 

Dyrektor

Bartłomiej Horaczuk

77 459-18-00

bhoraczuk@zdw.opole.pl

 

Zastępca dyrektora

Mirosław Sokołowski

77 459-18-00

msokolowski@zdw.opole.pl

 

Stanowisko ds. Komunikacji Społecznej

 

Informacje prasowe,  bieżące informacje o planowanych i przeprowadzanych przebudowach. Informacje zamieszczane na stronie internetowej ZDW.

Arkadiusz Branicki

77 459 18 70

abranicki@zdw.opole.pl

 

Wydział Utrzymania Dróg

 

Realizacja spraw związanych z modernizacją i utrzymaniem we właściwym stanie technicznym dróg wojewódzkich. Sprawy związane ze stanem technicznym i  wizualnym infrastruktury drogowej: jezdni, chodników, poboczy oraz oznakowania . Wydział dba również o właściwe gospodarowanie pasem drogowym oraz uzgadnia takie zamierzenia z podmiotami chcącymi umieścić w nim urządzenia nie związane z gospodarka drogową .

Naczelnik wydziału: Grzegorz Cebula

tel. 77 459 18 20

gcebula@zdw.opole.pl

pracownicy wydziału:  JPEGwu.jpeg

Wydział Budowy

Przygotowanie i realizacja zadań inwestycyjnych zaplanowanych na dany rok. Przygotowanie przetargów, przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych; realizacja (proces budowlany) zadania w tym nadzór;  rozliczanie środków unijnych , uzyskiwanie pozwolenia na użytkowanie.

Naczelnik: Adrian Miś

tel. 77 459 18 40

pracownicy wydziału:JPEGwb.jpeg

Wydział Planowania i Przygotowania Inwestycji

Planowanie i przygotowanie Inwestycji: planów inwestycyjnych, dokumentacji projektowych i uzgadnianie planów zagospodarowania terenu.

Naczelnik: Aldona Krysiak

tel. 77 459 18 50

akrysiak@zdw.opole.pl

Pracownicy wydziału:JPEGwpii.jpeg

Wydział Finansowo-Księgowy i Planowania

Obsługa finansowo-księgowa jednostki zgodnie z przyjętym planem wydatków budżetowych. Realizacja i rozliczanie dochodów wynikających z pracy jednostki.

Naczelnik-Główny Księgowy: Aleksandra Klima-Gocejna

tel. 77 459 18 10

Pracownicy wydziału: JPEGwfk.jpeg

Wydział  Zamówień Publicznych

 

Przygotowanie i przeprowadzanie procedur o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. Dokumentowanie całego przebiegu postępowania oraz sporządzanie sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych do Prezes Urzędu Zamówień Publicznych

Naczelnik : Jolanta Tymoszko

tel. 77 459 18 25

Pracownicy wydziału:JPEGwpp.jpeg

Wydział Obsługi Administracyjnej

 

Sprawy gospodarcze i kadrowe. Gospodarka mieniem, obsługa kancelaryjna i archiwum zakładowe. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej spraw pracowniczych oraz zarządzeń, regulaminów i rejestrów.

 

Naczelnik: Magdalena Paluch

tel. 77 459 18 60

mpaluch@zdw.opole.pl

pracownicy wydziału: JPEGwa.jpeg

Wydział Geodezji

Sprawy geodezyjne: sprawy własnościowe dróg, wypłaty odszkodowań za nieruchomości zajęte pod drogi; uzgadnianie dokumentacji projektowej pod kątem geodezyjnym i własnościowym.

Kierownik: Krystyna Wąchała

tel. 77 459 18 35

kwachala@zdw.opole.pl

Pracownicy wydziału:JPEGwg.jpeg

Stanowisko ds. BHP

Mariusz Mazur

tel. 77 459 18 70

mmazur@zdw.opole.pl

Stanowisko ds. Informatycznych

Michał Dudek

 tel. 77 459 18 88

 mdudek@zdw.opole.pl

Audytor Wewnętrzny
Ewa Kupniewska-Olender  tel. 77 459 18 59  ekupniewska@zdw.opole.pl
Grupa Interwencyjna
Naczelnik: Jarosław Fedczuk  tel. 77 459 18 21  jfedczuk@zdw.opole.pl
 
Radca Prawny  tel. 77 459 18 06